KURSY OD SERCA I PROSTO Z NATURY:)

Właściwie uczę od zawsze, słyszałam również opinie, że uczę bez przerwy, nie rozróżniając przestrzeni prywatnej od zawodowej zbyt wyraźnie;)Być może, ciężko jest przecież wiedzieć coś ciekawego i użytecznego i nie podać tego dalej.

Wiele lat temu, kiedy sama zaczęłam się w końcu uczyć tyko tego co mnie pasjonuje odkryłam, że mój umysł w tej materii nie ma dna, że dla wiedzy wynikającej z pasji i zainteresowania moja pamięć jest nieograniczona. Że czasem wystarczy coś zrozumieć, żeby umieć to już na zawsze.

Stale dokształcam się na przeróżnych kursach i konferencjach tematycznych. Nie ma informacji, którą pozyskałam i której nie użyłam w swojej pracy zawodowej, zarówno podczas pracy szkoleniowca jak i dietetyka.

Świat internetu i jego wolność mogą czasem zaburzać równowagę wiedzy, nie wiemy w co mamy wierzyć, co jest faktem, a co herezją. Ja nie zamykam się na poglądy i informacje, ale kalkuluję je, porównuję z tym co sama myślę, z tym co przyniosło mi doświadczenie. Sama zawsze wyciągam wnioski. I to jest właśnie główną przyczyną mojej miłości do nauczania: że mogę być inspiracją, a nie wyrocznią.

Zapraszam serdecznie do zapoznania sie z moją ofertą kursów i szkoleń. Prowadzę rekrutację ciągłą, a znaczy to, że można zgłosić się w każdej chwili. Niektóre kursy przeprowadzam w formie indywidualnej, w dogodnym dla obu stron terminie.

601 559 178

dietyznatury@gmail.com