A MOŻE WIOSENNA DIETA GRATIS?

Niewątpliwie najbardziej fascynującym momentem w dietoterapii jest dla mnie wywiad i pierwsze spotkanie z klientem. Mimo, że rozmawiamy głównie o jedzeniu, o nawykach, o ulubionych potrawach i produktach, to i tak myślą przewodnią takiego spotkania jest historia życia. Już podczas tego pierwszego spotkania staram się znaleźć przyczynę problemu, niezależnie czy jest nim nadwaga, otyłość, czy refluks lub zaparcia. Problem często widać gołym okiem, lecz przyczyna może być ukryta bardzo głęboko, w życiowych zdarzeniach, o których nawet nie pamiętamy.

Dietoterapia to droga, współpraca w określonym czasie, która prowadzi do określonego, wymarzonego celu. Często okazuje się, że celem wcale nie jest sylwetka, a zmiana nawyków żywieniowych ( może i życiowych:), a ciało to tylko efekt.

Przemyślenie indywidualnej diety zajmuje mi sześć dni, jej konstrukcja - jeden. Razem tydzień. Tyle trwa planowanie strategii i "przekucie" jej na pyszne, proste i niedrogie posiłki. A potem to już z górki: każdy dzień jest smaczny i energetycznie pełnowartościowy: w ciele zaczyna płynąć moc i wiele się chce. Już na zawsze:)

Zdarza mi się planować również diety ogólne, szczególnie lubię te sezonowe, bo pogoda czy tego chcemy, czy nie, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, więc i metabolizm.

Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem wiosennej 7 dniowej diety gratis zapraszam na maila!

dietyznatury@gmail.com